Duyurular

Untitled Document YAYIN VE EĞİTİM KURS İPTALİ

10 Kasım 2013 tarihinde 09:30 – 11:30 saatleri arasında MUŞ Salonunda düzenlenmesi planlanan; Springer Journal Author Academy tarafından düzenlenecek ve yaklaşık 3 saat sürecek "Makalelerimizin uluslararası yayınlarda yer bulmasını sağlamak için nasıl yazmalıyız?" konulu atölye çalışması, ilgili kurumun mazaretleri dolyısıyla iptal edilmiştir.


FFA KULÜBÜNDE OLGU SUNMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE

FFA Kulübünde olgu sunmak isteyenler sunularını en geç 1Kasım 2013 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Etkinlik süresince  sunu sayısı son derece kısıtlı olabileceğinden sadece 12 başvuru kabul edilecektir. 12.başvurudan sonra 3 yedek sunu kabul edilecek, daha sonraki gönderiler kabul edilemeyecektir.
Power point formatında sunularınızın olgunuzu(-larınızı)  tanımlayacak sadece klinik özelliklerini yansıtacak hiçbir teorik bilgi içermeyecek şekilde en  fazla 8 slide halinde hazırlanması ve pdf formatına dönüştürülerek toplantı moderatörü Dr. Öner Gelişken’e  oner.gelisken@mynet.com  ve gelişken@uludag-edu.tr ve TOD Medikal Birim Sekreteri Dr. Nur Kır’a nurkir@superonline.com   iletmeleri gerekmektedir.


TRANSFER FORMU YAYINLANDI
Sayın Katılımcılarımız;

Ulaşımları bir sponsor tarafından karşılanmayan katılımcılarımızın transfer bilgilerini doğru şekilde iletmeleri için hazırlanmış olan transfer formu ulaşım başlığımız altında yayınlanmıştır. Ulaşımları bir sponsor tarafından sağlanacak katılımcıların bu formu doldurmalarına gerek yoktur. Bireysel katılımcıların ise formu doldurmadıkları takdirde oluşabilecek transfer sıkıntılarının sorumluluğu kendilerine ait olacaktır. Konuyu bilgilerinize sunar bireysel katılımcılarımızın uçuş bilgilerinide içeren transfer formunu doldurarak tarafımıza göndermeleri önemle rica olunur

Saygılarımızla

Kongre Organizasyon Sekretaryası
HAVAALANI – OTEL TRANSFERLERİ
TOD 47. Ulusal Kongresi’na katılacak katılımcılarımız için transfer saatleri sitemizin ulaşım bölümünde yayınlanmıştır. Söz konusu saatler sekretaryaya ulaşan talepler doğrultusunda güncellenerek yine aynı sayfada yayınlanacaktır.

YAYIN VE EĞİTİM KURSU
Daha önce 5 Kasım 2013 tarihinde saat 13:30’da düzenleneceği bildirilen “Makalelerimizin uluslararası yayınlarda yer bulmasını sağlamak için nasıl yazmalıyız?” kursu 10 Kasım 2013 tarihinde 09:30 – 11:30 saatleri arasında MUŞ Salonunda düzenlenecektir.

Katılmak isteyenlerin todnet@globalturizm.com.tr adresine başvuru e-postası göndermeleri önemle rica olunur.

*Saat ve salon bilgisi talebe göre değişebileceğinden,  daha sonra katılımcılara bildirilecektir.


SIMULASYON KURSU
Simülasyon kursu kayıtlarımız dolmuştur. İlginiz için çok teşekkür ederiz.


MOORFIELDS UVEA KURSU
“TOD 47. Ulusal Kongresi Kapsamında düzenlenecek olan Moorfields Uvea Course için 250 Kişilik bir kontenjan ayrılmıştır. Kurs ücretli olacaktır. Kursa katılım için Uzman Hekim Kayıt 100TL, Asistan Hekim Kayıt ise 50 TL olarak ücretlendirilecektir. Katılım ile ilgili başvuralarınızı todnet@globalturizm.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Ayrıca kongremizin facebook sayfasını beğenenler arasından her hafta 1 kişi bu kursa katılım için ücretsiz kayıt hakkı kazanacaktır. Kongremizin facebook sayfasının bağlantısı aşağıdaki gibidir. Kurs ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir şey olması halinde yukarıdaki e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz:

https://www.facebook.com/TOD47ULUSALKONGRE


YAYIN VE EĞİTİM KURSU
Makalelerimizin uluslararası yayınlarda yer bulmasını sağlamak için nasıl yazmalıyız?

Konulu atölye çalışması kongremiz kapsamında 5 Kasım 2013 tarihinde saat 13:30’da* düzenlenecektir. Katılmak isteyenlerin todnet@globalturizm.com.tr adresine başvuru e-postası göndermeleri önemle rica olunur.

*Saat ve salon bilgisi talebe göre değişebileceğinden,  daha sonra katılımcılara bildirilecektir.