Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesi’nin düzenlediği 15. Mart Sempozyumu, 16-18 Mart 2018 tarihleri arasında Adana HiltonSA'da yapılacaktır.

Ana konusu ‘Temel Görüntüleme Yöntemleri’ olan sempozyumda oftalmolojide kullanılan temel görüntüleme yöntemlerindeki güncel gelişmeler konunun uzmanı olan meslektaşlarımız tarafından sunulacaktır. Ana konu ile ilgili panel ve konferansların yanı sıra, sempozyumun ilk günü sabah yapılacak olan ‘Glokom’ ve ‘Oküloplastik Cerrahi’ Birimlerinin toplantıları da sempozyumumuza zenginlik katacaktır.

Sempozyumun düzenlenebilmesi ve bilimsel programın hazırlanmasındaki katkılarından dolayı Çukurova Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına ve son olarak organizasyondaki özverili çalışmalarından dolayı Global Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına yürekten teşekkür ederim. Son yıllarda teknolojinin ilerlemesiyle yeni yöntemlerin gelişmesi ile birçok hastalığın tanı ve tedavisi mümkün olabilmektedir. Bu gelişmelerin kanıta dayalı tıp ve tecrübeler eşliğinde kapsamlı olarak anlatılacağı bu sempozyum tüm meslektaşlarımız için son derece ilgi çekici ve yararlı olacaktır. Şube Yönetim Kurulumuz adına sizleri bereketli Çukurova topraklarında hem sosyal hem de bilimsel açıdan oldukça doyurucu olacağına inandığım 15. Mart sempozyumuna davet ediyorum. Sempozyumumuza katılımınız bizi onurlandıracak, katkılarınız ve eleştirileriniz yönlendirecektir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Merih Soylu
Başkan
TOD Çukurova Şubesi Yönetim Kurulu Adına