22 Şubat 2024 Perşembe   |  |  Türkçe   

Sevgili Meslekdaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği 40. Ulusal Kongresi 28 Ekim-01 Kasım 2006 tarihleri arasında ülkemizin çok güzel yerlerinden biri olan Antalya ilimizin Beldibi yöresindeki Sungate Port Royal Oteli'nde yapılacaktır. Sizlerle yeniden bir arada olmaktan büyük bir mutlululuk ve onur duyacağız.

Bu kongre, bir süre önce yitirdiğimiz Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı ve öğretim üyesi olan hepimizin hocalarının hocası merhum Prof. Dr. Cahit Örgen anısına yapılacaktır. Kendisini her zaman olduğu gibi bu kongremizde de rahmet ve şükran ile anacağız.

Bu yıl 40.'sı düzenlenecek olan Kongremizin ana konusu "Glokom"dur. Glokom konusu çok sayıda paneller, temel eğitici kurslar, yerli ve yabancı bilim adamlarının sunacağı konferanslar ile zenginleştirilmiş bir şekilde sunulmaya çalışılacaktır.

Hepinizi, ülkemizin en saygın bilimsel derneklerinden birisi olan Türk Oftalmoloji Derneği'nin, çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacının katılımıyla geçekleştireceği bu büyük organizasyonuna davet ediyoruz. Sizlerle, Antalya'da buluşmak ümidiyle.

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr. M. Kemal Gündüz, PhD.
TOD Konya-Antalya Şube Başkanı
Ulusal Kongre Organizasyon Kurulu II. Başkanı

   
Önemli Başlıklar / Gündem
Bildiri değerlendirme sonuçları açıklanmıştır. Sonuçlara bilimsel program üzerinden ya da AbstractAgent'tan ulaşabilirsiniz.
1. Duyuruyu PDF formatında indirmek için tıklayınız.
Stand ve Sponsorluk Kitabı'nı PDF formatında indirmek için tıklayınız.
ANA KONU: GLOKOM
©2006 Türk Oftalmoloji Derneği  |  İade ve İptaller  |   Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası  |  Web Sorumlusu: Halil Ateş  |  powered by LookUs