Genel Bilgiler

Kongre Yeri
Rixos Sungate Otel Kongre Merkezi
Çifteçeşmeler Mevkii Beldibi 1 , Kemer / ANTALYA
Telefon: 0242 824 00 00
Faks: 0242 824 97 55
Web: www.rixos.com

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe olup; İngilizce oturumlar eşzamanlı olarak Türkçe'ye çevirilecektir.
Bilimsel program 06 - 10 Kasım 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Kongre yaka kartlarının tüm oturumlarda, sosyal etkinliklerde ve ticari sergi alanlarında taşınması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer belgelerle birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabilecekler ve ilgili birime geçebileceklerdir.

Kongremizde yaka kartları olarak barkodlu kartlar kullanılacaklardır. Kongre düzenlenmesi çerçevesindeki etkinliklerin tümü bu kartların hafızasına işlenecektir. Bu nedenle yaka kartı olmaksızın kongre merkezi içinde dolaşılması mümkün olamayacaktır. Barkodlu kartlar ile, üyelerin faydalanacakları hizmetler kesin olarak belirlendiğinden; yaka kartları sadece bir kimlik bilgisi değil aynı zamanda, kongre etkinliklerinden hakları çerçevesinde yararlanmak için bir şifre kartı olduğunu tekrar vurgulamak isteriz.

Kredilendirme
Kongre Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İklim
06 - 10 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya’da beklenen en düşük sıcaklık 10°C en yüksek sıcaklık ise 21°C, nem oranının ise % 60-70 olması beklenmektedir.

Resmi Davetiye, Pasaport ve Vize
Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı Kongre Organizasyon Komitesi tarafından gönderilecektir.

Haberleşme Hizmetleri
Kongre boyunca, faks, telefon ve elektronik posta hizmetleri kongre merkezimizde kullanımınıza sunulacaktır. Bu hizmetlerden faks ve telefon ücretli, elektronik posta iletileri ise ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Sunu Kontrol Odası
Tüm sunular kontrol odasına verilmelidir. Her salonda VCD DVD oynatıcılar ve multimedya projektör cihazları kullanıma hazır bulundurulacaktır. Video sunumlarının VCD veya DVD olarak, diğer sözlü sunumların ise Microsoft Powerpoint® programında sunulabilecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.