Davet

Değerli meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Tümör Birimlerinin ortaklaşa düzenlediği 3.Tıbbi Retina Günleri-Fundus Hastalıkları Toplantısı 8-10 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Swissotel Kongre Merkezinde yapılacaktır.

2.5 günlük bu toplantıda muhtelif fundus hastalıkları değişik yönleriyle, derinliğiyle irdelenecektir. Bu toplantıda, panel, konferans ve olgu sunumlarıyla retina ve koryoid hastalıklarındaki en güncel tanı ve tedavi yöntemleri, ülkemizin konularında yetkin uzmanlarınca tartışılacaktır.

3. Retina Günleri Fundus Hastalıkları toplantısının programının oluşturulmasında emeği geçen Tıbbi Retina,Uvea-Behçet ve Tümör birimleri yürütme kurulu üyelerine, programa destek sağlayan ve katkı sunan bu üç birimin aktif üyelerine ve toplantı içeriğine bilimsel zenginlik katan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu toplantının gerçekleşmesine sponsor olan ve ilaç, cihaz ve ürünlerini sergileyecek olan bütün endüstri temsilcilerine de şükranlarımızı sunuyoruz.

Son derece yararlı olacağına yürekten inandığımız 3.Tıbbi Retina Günleri Fundus Hastalıkları toplantısına, TOD Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Tümör Birimleri Yürütme Kurulları adına tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve  8-10 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Swissotel Kongre Merkezinde aramızda görmeyi diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. A. Osman Saatci Prof. Dr. Sibel Kadayıfçılar Doç. Dr. Melis Palamar Onay
Tıbbi Retina Birimi Adına Uvea-Behçet Birimi Adına

Tümör Birimi Adına