Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Tıbbi Retina Birimi olarak; 10 Mart 2018 Cumartesi günü,  10.00 – 12.00   ve 13.30-15.30 saatleri arasında TODEM İstanbul da  düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu (BAK) başlığını “Olgularla Retina Hastalıklarında Multimodal Görüntüleme Yöntemleri ve OKTA’’ olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızın sunuları ve olgu örnekleriyle de olabildiğince etkileşimli geçecek bu kursun ilgi çekeceğini ve yararlı olacağını düşünmekteyiz.

Çeşitli retinal hastalıklarda FFA,İCGA,OKT ve OKTA  görüntülemesini olgular eşliğinde öğrenmek isteyen,yeni bir teknoloji olan OKTA hakkında detaylı bilgi öğrenmek isteyen meslektaşlarımızı kursumuza davet ediyoruz.  Programdan ayrılırken mevcut bilgilerinizin pekişmesi ve yeni bilgilerle donanmış olarak eve gitmeniz bizim amacımız olacaktır.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 40 katılımcı ile sınırladık. Bu 40 kişiden biri olmak için kayıt bilgilerinden online ödeme yapabilirsiniz Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz. BAK internet ortamında online olarak ta eşzamanlı yayınlanacaktır.
 Retina hastalıklarında Multimodal Görüntüleme Yöntemleri ve OKTA ya  ilgi duyan meslektaşlarımızı, 10 Mart 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Tıbbi Retina Birimi BAK programına İstanbul’a  davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Ali Osman Saatci
TOD Tıbbi Retina Birimi Başkanı, BYK adına