Davet

Sayın Meslektaşlarım,

Tıbbi Retina Birimi olarak; 14 Nisan 2018 Cumartesi günü,  09.30 - 12.00  ve 13.30-15.00 saatleri arasında TODEM İstanbul da  düzenleyeceğimiz BAL’ ın  başlığını “intravitreal enjeksiyon teknikleri ve komplikasyonları’’ olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızın sunuları ve wetlab intravitreal enjeksiyon yapma olanağıyla  etkileşimli geçecek bu kursun ilgi çekeceğini ve yararlı olacağını düşünmekteyiz.


Günlük pratiğimizde çok yapılan intravitreal enjeksiyon tekniklerini ve komplikasyonlarını öğrenmek isteyen meslektaşlarımızı kursumuza davet ediyoruz.  Programdan ayrılırken mevcut bilgilerinizin pekişmesi ve yeni bilgi ve becerilerle donanmış olarak eve gitmeniz bizim amacımız olacaktır.


Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 40 katılımcı ile sınırladık. Bu 40 kişiden biri olmak için kayıt bilgilerinden online ödeme yapabilirsiniz. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.


İntravitreal Enjeksiyon yapma tekniklerini öğrenmek isteyen ve komplikasyonlarından korunma yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen   meslektaşlarımızı, 14 Nisan 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Tıbbi Retina Birimi BAL programına İstanbul’a  davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Ali Osman Saatci
TOD Tıbbi Retina Birimi Başkanı, BYK adına