Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul şubesinin 43. Bahar sempozyumu 08 - 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında   İstanbul Wyndham Grand Levent Otel’de yapılacaktır.

43. Bahar Sempozyumu konusu, Oftalmolojide Görüntüleme Yöntemleri olarak belirlenmiştir.

Toplantı programı Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul şubesi yönetim kurulu tarafından hazırlanmış olup, oftalmolojinin tüm branşlarında görüntüleme yöntemleri ile ilgili konular olabildiğince olgularla sunulacak, aynı zamanda Oftalmolojide yapay zeka; makineler hekimin yerine geçebilir mi? konulu konferans verilecektir Ayrıca Glokom birimi tarafından ’ Glokomda Gece Kabusları: Sizce en uygun yaklaşım ne olmalıdır?, Uvea Birimi tarafından da ’ Üveitte yanlışlar başlıklı iki adet birim uydu toplantısı yapılacaktır.

Baharın başladığı bu günlerde erguvan ağaçlarının güzelleştirdiği İstanbul’un tadına varmak isteyen tüm değerli meslektaşlarımızı çok merkezi konumda olan İstanbul Wyndham Grand Levent Otel’de misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul şubesi Yönetim Kurulu’ndaki çok değerli çalışma arkadaşlarıma, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyerek en uygun koşullarda sizlere sunulmasını sağlayan sponsor firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı GLOBAL kongre ve Organizasyon Firması yönetici ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

08 - 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında 43. Bahar Sempozyumu’nda beraber olmak dileği ile saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi
TOD İstanbul Şubesi Başkanı
TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Adına