DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT-KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİMDeğerli Meslektaşlarımız;

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi’nin Geleneksel etkinliklerinden olan Bahar Sempozyumu’nun bu yıl 33.’sünü merhum Dr. Cafer Sanma anısına İstanbul’da Grand Cevahir Kongre Merkezinde 14 – 16 Mayıs 2010 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. Bu toplantının duyurusunu yapmaktan ve sizleri davet etmekten onur duymaktayız.

Sempozyumumuzun ana konusu Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi olup bu ana konuya yönelik paneller ve konferanslarla bilgilerimizi güncelleme ve deneyimlerimizi karşılıklı olarak paylaşma olanağı bulacağız. Ayrıca sempozyum süresince Tıbbi Retina Paneli FFA Klubü ile Oküloplastik Olgu Sunumları toplantıları ve Kontakt Lens Kursu düzenlenecektir.

Bahar Sempozyumumuzun gerçekleşmesi ve başarıya ulaşması için gayret gösteren TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyelerimize, bilimsel programın hazırlanmasında katkıları bulunan TOD Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi Birimi, TOD Kornea Birimi Yönetimlerine, organizasyona sponsor olarak katkı veren ilaç ve tıbbi malzeme firmalarına, anlayışlı yaklaşımlarından ötürü Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi yöneticilerine, sempozyumun organizasyonunda gayret ve özverili çalşımalarından ötürü Figür Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına yürekten teşekkür ederiz.

Tüm Meslektaşlarımızla İstanbul’da baharın güzelliklerle dolu ortamında TOD 33.Bahar Sempozyumunda görüşmek dileğiyle, saygılarımızı sunarız.


Dr. Ercan Sağlam
TOD İstanbul Şubesi Sekreteri
Dr. Osman Şevki Arslan
TOD İstanbul Şubesi Başkanı


 
   
LookUs & OnlineMakale