DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİM

Davet


Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Bursa şubesinin düzenleyeceği 34. Kış Sempozyumu 18-20 Ocak 2013 tarihleri arasında Bursa Almira Otel Kongre Merkezinde yapılacaktır. Sempozyum “Merhum Dr. Mehmet Aydın” anısına düzenlenmekte olup ana konusu Kırma Kusurları ve Tedavisi’dir.

Kırma kusurlarının düzeltilmesinde gözlük, kontakt lens ve refraktif cerrahi seçeneklerinin ele alınacağı bu sempozyumda tüm meslektaşlarımızla bir arada olmayı arzu ediyoruz. Sempozyumumuzda 10 panel, 7 konferans ve 1 olgu sunumu oturumları gerçekleştirilecektir. Siz değerli katılımcıların varlığında, karşılıklı doğru ve yanlışların değerlendirileceği, güncel konuların ele alınacağı, konusunda oldukça deneyimli konferansçıların bilgi birikiminin sunulacağı, konu ile ilgili öğretici olguların sunulacağı yoğun programlı bir toplantı planlanmıştır.

Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programın oluflmasındaki katkılarından dolayı TOD Bursa fiubesi Yönetim Kurulu üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına ve özverili çalışmalarından dolayı Figür Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Değişen ve gelişen, ayrıca tarihi dokusu daha açığa çıkarılan Bursa’da, 2013 yılının ilk Ulusal toplantısında siz saygıdeğer meslektaşlarımızla buluşmak dileği ile, saygılarımla.

Dr. Mehmet Baykara
TOD Bursa Şubesi Başkanı 
Şube Yönetim Kurulu Adına

 
 
   
LookUs & OnlineMakale