DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
ONLİNE BİLDİRİ
SÖZLÜ BİLDİRİ
İLETİŞİM


Davet

http://www.todnet.org/KisSempozyumu2012/images/todkisokey2.jpgDeğerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği’nin 36. Kış Sempozyumu Bursa Şubesi tarafından merhum Doç. Dr. M. Erhan Yöney adına düzenlenmektedir. Toplantının konusu, “Oküloplastik ve Orbital Cerrahi”dir.

Oküloplastik ve orbital cerrahi, göz hekimliğinin temel dallarından biridir ve ülkemizde son yıllarda çarpıcı bir gelişme göstermiştir. Göz hekimleri, göziçi dokuların oldugu kadar, göz çevresindeki yapıların tedavi ve ameliyatlarını da derin bir bilgi ve büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Bu sempozyumda oküloplastik cerrahinin temel konuları güncel bilgiler ışığında gözden geçirilecek, bunun yanısıra yeni tedaviler de ele alınacaktır. 36. Kış Sempozyumu, öyle inanıyorum ki, ortak bilgi dağarcığımızın zenginleşmesine önemli bir katkıda bulunacaktır. Almira Otel 5 yıldızlı, şehir merkezinde, termal bir oteldir; geniş, iyi donanımlı toplantı salonları ve tanınmış bir mutfagı vardır. Konuklarımızın Bursa’da iyi zaman geçireceklerini ve rahat edeceklerini umut ediyoruz.

Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen Bursa Şube Yönetim Kurulu’na, bilgi ve deneyimlerini paylaşan tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyen katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Burkon Kongre Firması’na teşekkür ederim. Toplantının tüm meslektaşlarıma yararlı olmasını dilerim.

Bursa’da görüşmek dileğiyle,

Dr. Bülent Yazıcı
TOD Bursa Şubesi Başkanı

 
   
LookUs & OnlineMakale