DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT-KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİMDeğerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesi’nin düzenlediği Mart Sempozyumu, 5-7 Mart 2010 tarihleri arasında Kayseri’de Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

Kayseri’de yıllarca göz hastalıkları uzmanı olarak hizmet veren ve aynı zamanda Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanlığı da yapan, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz değerli ağabeyimiz Dr.Bozkurt Ergör adına düzenlenen “ Pediatrik Oftalmoloji “ konulu sempozyumda 8 panel ve 6 konferans yer almaktadır. Pediatrik Oftalmoloji’yi bu kısa zaman dilimi içerisinde tüm yönleriyle ele almak olanaksızdır. Bu nedenle seçilen panel ve konferans konularının, genelde birçoğumuz için çözümüne yanıt aranan başlıklardan seçilmesine özen gösterilmiştir.

Karlı ve güneşli havaların bir arada yaşandığı değişken Mart günlerinde, Kayseri’nin doğal güzelliğini, tarihi  ve kültürel dokusunu ve modern şehircilik yapısını tanıma imkanını da bulacağınız bu toplantıda, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Başarılı bir sempozyum olması dileği ile, organizasyonda emeği geçen TOD Çukurova Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerimize, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyelerine, bu toplantıda büyük özveride bulunarak görev alan değerli oturum başkanları ve konuşmacılara, sempozyumu organize eden Consym firması elemanlarına ve katkıda bulunan tüm sponsor firmalara teşekkürlerimizi sunarız.

Yönetim Kurulu Adına
TOD ÇUKUROVA ŞUBESİ BAŞKANI
Dr.G.Ertuğrul MİRZA

 
   
LookUs & OnlineMakale