DAVET
FOTOĞRAFLAR
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT-KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİMSayın Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesinin düzenlediği 9. Mart Sempozyumu 16-18 Mart 2012 tarihleri arasında Adana HiltonSA Otelinde yapılacaktır. Merhum Dr. Aşkım Tüfekçi anısına yapılacak sempozyumun ana konuları "Göz Travmaları, Oftalmik Aciller ve Medikolegal Oftalmoloji" dir. Bu sempozyumda doyurucu paneller, konferanslar ve video olgu sunumlarının yanısıra, meslektaşlarımıza e-poster ile sunum yapma imkanı da sağlanmıştır.

2012 yılı, TOD Çukurova Şubesinin temelini atan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniği'nin kuruluşunun kırkıncı yılıdır. Her iki kurumumuzun da kurucusu olan değerli hocamız Prof. Dr. Gülhan Slem'e, bu vesile ile bir kez daha minnet ve şükranlarımızı sunarız.

Çukurovamızın bu güzide kentinde hep birlikte sorunsuz, verimli ve huzur içerisinde bir sempozyum geçirmeyi diliyoruz. Toplantımızın organizasyon ve lojistiği için Allbrand & Allevent firması görevlendirilmiştir. Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TOD Çukurova Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren firmalara teşekkürlerimizi sunanz.

Tüm meslektaşlarımızla Adana'da, 9. Mart Sempozyumunda görüşmek dileği ile saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Ömer Faruk Köker
Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına

 
   
LookUs & OnlineMakale