DAVET
KURULLAR
GENEL BİLGİLER
BİLİMSEL PROGRAM
İLETİŞİMDavet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği 12. Mart Sempozyumu Erzurum - Trabzon Şubemizce 6-8 Mart 2015 tarihinde, Renaissance Polat Erzurum Hotel’de düzenlenecektir. Toplantının konusu, “Oftalmolojide zor olgularda yaklaşımlar” dır.

Bu sempozyumda retina, glokom, katarakt, refraktif cerrahi ve şaşılıkta zor olgular 5 panelde uzman isimler tarafından tartışılırken, bir panelde de oftalmolojide karşılaştığımız zor olgularda elektrofizyolojiden nasıl yararlanabileceğimiz anlatılacaktır. Günümüzde tüm hekimlerin olduğu gibi, göz hekimlerinin de en büyük problemi ve savunmasız olduğu konu medikolegal sorunlardır. Bu nedenle bu konuda verilecek bir konferansla böyle bir sorunla karşılaştığımızda nasıl hareket etmemiz gerektiği detaylarıyla işinin uzmanı bir adli tıpçı ve hukukçu öğretim üyemiz tarafından bizlere aktarılacaktır.

12. Mart Sempozyumu organize ederken sadece zor olgularda karşılaşılan medikal ve adli sorunlara çözüm yolları bulmayı hedeflemedik. Bu yıl karın bol yağdığını da göz önüne alarak Palandöken Dağında, kayak merkezinde bulunan Renaissance Polat Erzurum Hotel seçerek, Doğunun kendine has konukseverliği ile doğayla iç içe olarak, tertemiz dağ havasını ciğerlerinize çekerek, karda yürüme, kayak yapma veya kayak yapanları izleme keyfini paylaşıp, dinlenmenizi hedefledik.

Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen Erzurum - Trabzon Şube Yönetim Kurulu’na, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyen katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Global Turizm Organizasyon Firması’na teşekkür ederim. Toplantının tüm meslektaşlarıma yararlı olmasını dilerim.

Erzurum’da Palandöken'de görüşmek dileğiyle,


Prof. Dr. İbrahim KOÇER
TOD Erzurum - Trabzon Şubesi Başkanı
Yönetim Kurulu Adına
 
   
LookUs & OnlineMakale