DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT-KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
ÖNEMLİ TARİHLER
İLETİŞİM

Untitled Document

DAVET

Sayın Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneğinin bilimsel programında ulusal kongrenin ardından en fazla katılımın olduğu toplantı olan ve Ankara Şubesinin düzenlediği Oftalmoloji Kursu bu yıl “Göz Enfeksiyonları” ana başlığı ile sizlere sunulmaktadır. Oftalmolojinin en önemli sorunlarından olan, önemini ve güncelliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek enfeksiyon konusu, hukuki boyutu da dahil olmak üzere mikrobiyoloji, farmakoloji, klinik ve cerrahi özellikler gibi çok geniş bir yelpazede son görüş ve gelişmeler ışığı altında ele alınacaktır.

33. Oftalmoloji Kursu merhum Prof. Dr. Fikret Mutlu anısına düzenlenmektedir. Hocamız renkli kişiliği, sınırsız bilimsel merakı, özgün çalışmaları, örnek iş disiplini ve yetiştirdiği çok sayıda öğrencisi ile her zaman saygı ve özlem ile anılacaktır.

Bu yılki kursun en önemli yeniliği etkinliğin başkente yaraşır yeni bir kongre merkezinde yapılacak olmasıdır. Modern mimarisi, geniş mekanları ve teknik olanakları ile toplantının fiziksel altyapısının daha ileri standartlara taşınacağına inanmaktayız.

Türk Oftalmoloji Derneği Ankara Şubesi adına tüm meslektaşlarımızı mart ayı sonunda Ankara’daki bu önemli bilimsel buluşmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum.     

Prof. Dr. Hayyam Kıratlı
TOD Ankara Şubesi Başkanı
Yönetim Kurulu Adına

 
   
LookUs & OnlineMakale