DAVET
FOTOĞRAFLAR
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT
KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİMSayın Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Optik, Refraksiyon ve Az Görme Rehabilitasyonu (ORR) Birimi’nin düzenleyeceği TOD 2. Esat Işık Uygulamalı Optik, Refraksiyon ve Az Görme Rehabilitasyonu kursuna sizleri davet ediyorum.

1. Uygulamalı Kursa olan yoğun ilgi ve olumlu tepkiler, doğru yolda olduğumuzu gösterip bizleri mutlu etti ve 2. Kursu düzenlemeye karar verdik.

TOD Birim Bilimsel Etkinliği kapsamında ikincisi yapılacak bu uygulamalı kurs 02 - 04 Mart 2012 tarihlerinde , Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları AD. ev sahipliğinde İzmir Bornova’da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde gerçekleştirilecektir.

İlk gün verilecek teorik bilgilerin ışığında ikinci gün beşer kişilik gruplar halinde uygulamalı kurslar yapılacak, son gün de Mövenpick Hotel’de az görme çalıştayı gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz yapılacak bu kursta, gözlük muayenesinin incelikleri, gözlük camlarının özellikleri ve az görme rehabilitasyonu ile ilgili bilgiler, konularında yetkin 14 eğitmen tarafından sizlere aktarılacaktır.

Birebir eğitim verilecek uygulamalı kurslar sayı kısıtlaması gerektirdiğinden, uygulamalı kurs katılımı 50 kursiyer ile sınırlandırılmıştır. Birinci gün verilecek teorik kurslara katılım sınırlaması yoktur. İlk başvuranların katılabileceği kursa kayıt olmak için lütfen acele ediniz.

Kurs programımızın oluşturulmasında emeği geçen birim sekreterimiz Dr. Alp ALALUF, birim eğitim sorumlusu Dr. Mete SOYTÜRK, birim aktif üyelerimizden Dr. Hilmi OR ile Dr. Sait EĞRİLMEZ’e ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Dr. Cezmi AKKIN ile yönetimine teşekkür ederim.

Kursumuzun ana sponsoru Optomed ve stand açarak toplantımızı zenginleştiren Johnson and Johnson firmalarına teşekkür ederim.

Tüm meslektaşlarımızı kursa davet eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Dr. Ayşen Topalkara
TOD ORR Birim Başkanı

 
   
LookUs & OnlineMakale