DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT-KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİM

Untitled Document

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubesinin düzenleyeceği 25. Yaz Sempozyumu 22-24 Haziran 2012 tarihleri arasında Mardin Erdoba Elegance Otel Kongre Merkezinde yapılacaktır. Sempozyumun ana konusu ‘’ Oküler Cerrahide Dün, Bugün, Yarın’’ dır.

Oküler cerrahide geçmişte neler yapılmaktaydı, bugün güncel olan nedir ve gelecekte bizi neler bekliyor? Bu konuların ele alınacağı sempozyumun bilimsel programı, konularında deneyimli meslektaşlarımızın katılacağı 9 panel ve 3 konferanstan oluşmaktadır.

Bu yıl Yaz Sempozyumunu taş sokaklarında zamanın durduğu, geçmişle bugünün buluştuğu Mardin’de düzenliyoruz. Ünü tüm Dünyaya yayılan Mardin, sevginin gümüşe işlendiği el işlemeleri, şiiri andıran taş evleri ve  farklı din ve kültürlerin bıraktığı tarihe tanıklık eden eserleriyle hoşgörünün şehri… Bu güzel şehrimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programın oluşmasındaki katkılarından dolayı TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, TOD Birimlerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına ve özverili çalışmalarından dolayı Figür Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Medeniyetlerin kesişme noktasında buluşmak dileği ile, saygılarımla.

Dr. Uğur Keklikçi
TOD Diyarbakır Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına

 
   
LookUs & Online Makale