DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT-KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
E-POSTER
İLETİŞİM

Davet

Sayın Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubesinin düzenleyeceği 27.Yaz Sempozyumuna sizleri davet etmekten mutluluk duyuyorum. Bu yıl Yaz Sempozyumu 13 - 15 Haziran tarihleri arasında Diyarbakır da Dicle Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlenecektir. Sorunsuz, verimli ve huzur dolu bir sempozyum geçirmeniz için kongre merkezinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumun ana konusu “Katarakt ve Oftalmolojide Güncel Tedaviler” olup 9 panel, 3 konferans ve 1 katarakt video sempozyumu düzenlenecektir. Ayrıca Tıbbi Retina, Cerrahi Retina ve Glokom panelleri de düzenlenecektir. Değerli katılımcılar ile birlikte, güncel konuların ele alınacağı, konusunda oldukça deneyimli meslektaşlarımızın bilgi birikimlerini sunacağı, yoğun programlı bir toplantı düzenlenmiştir.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programının hazırlanmasında çalışan TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kuruluna, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan tüm meslektaşlarıma, organizasyonundaki çalışmalarından ötürü Figür Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Yaz sempozyumun da buluşmak dileği ile saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. İhsan ÇAÇA
TOD Diyarbakır Şube Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına

 
   
LookUs & Online Makale