Untitled Document

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi
4-8 Kasım 2015

Kongre Yeri

İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye – İstanbul
Web: www.iccistanbul.com
Taşkışla Caddesi Harbiye 34367 İstanbul/Türkiye
Tel: +90 (212) 373 99 00
Fax: +90 (212) 373 99 43

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe olup; İngilizce oturumlar UKOK tarafından gerekli görülen salonlarda eşzamanlı olarak Türkçe'ye çevirilecektir.
Bilimsel program  4 - 8 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Kongre yaka kartlarının tüm oturumlarda, sosyal etkinliklerde ve ticari sergi alanlarında taşınması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer belgelerle birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabilecekler ve ilgili birime geçebileceklerdir.

Kongremizde yaka kartları olarak barkodlu kartlar kullanılacaklardır. Kongre düzenlenmesi çerçevesindeki etkinliklerin tümü bu kartların hafızasına işlenecektir. Bu nedenle yaka kartı olmaksızın kongre merkezi içinde dolaşılması mümkün olamayacaktır. Barkodlu kartlar ile, üyelerin faydalanacakları hizmetler kesin olarak belirlendiğinden; yaka kartları sadece bir kimlik bilgisi değil aynı zamanda, kongre etkinliklerinden hakları çerçevesinde yararlanmak için bir şifre kartı olduğunu tekrar vurgulamak isteriz.

Kredilendirme
Kongre Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. Kredilendirme için gerekli bilgiler kayıt masasında toplanacak, ilgili formlar sertifika dağıtım başlangıç tarihinde kayıt masasında hazır bulunacaktır.

Hava Durumu
4 - 8 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul’da beklenen en düşük sıcaklık 2.4°C en yüksek sıcaklık ise 12.8°C beklenmektedir.

Resmi Davetiye, Pasaport ve Vize
Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı Kongre Organizasyon Komitesi tarafından gönderilecektir.

Haberleşme Hizmetleri
Kongre boyunca, faks, telefon ve elektronik posta hizmetleri kongre merkezimizde kullanımınıza sunulacaktır. Bu hizmetlerden faks ve telefon ücretli, elektronik posta iletileri ise ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Sunu Kontrol Odası
Tüm sunular kontrol odasına verilmelidir. Her salonda VCD DVD oynatıcılar ve multimedya projektör cihazları kullanıma hazır bulundurulacaktır. Video sunumlarının VCD veya DVD olarak, diğer sözlü sunumların ise Microsoft Powerpoint® programında sunulabilecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.


LookUs & Online Makale