Untitled Document

Ulaşım
Havaalanı Transferi
Havaalanı transferleri ihtiyaçlarınız için Organizasyon Sekreteryası ile irtibata geçiniz.

İstanbul Kongre Merkezi Ulaşım

Otobüs: Toplu Taşıma araçları Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi bir çok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlamaktadır. Harbiye otobüs durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Metro: İstanbul Kongre Merkezi’ne metro ile de kolayca ulaşılabilir. F1 Taksim - Kabataş metro hattı kullanılarak Osmanbey durağında inilebilir. Osmanbey metro durağı kongre merkezine yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Metrobüs : Metrobüs özellikle Anadolu Yakası’ndan İstanbul Kongre Merkezi’ne gelmek isteyenler için çok avantajlı bir ulaşım alternatifidir. Metrobüsle Mecidiyeköy Durağına ulaşmak için aşağıdaki hatlar kullanılabilir: 34 Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu 34 A Zincirlikuyu-Avcılar * 34 Z’den 34 A’ya aktarmalı olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Taksi : Havalimanlarından İstanbul Kongre Merkezi’ne taksi ile gelmek isteyenler için süre ve ücretler aşağıda yer almaktadır: Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45-60 dakika / 55 TL Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 60 dakika/ 90 TL* Belirtilen Fiyatlar Türkiye koşullarına göre değişiklik içerebilir.

Dolmuş : Dolmuş kısa mesafeli güzergahlar için uygun fiyatlı ve rahat bir ulaşım aracıdır. Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından kalkan dolmuşlar, Harbiye Caddesi’ne kadar yolcu taşımaktadır. Harbiye Dolmuş Durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne 5 dakika yürüme mesafesindedir.


LookUs & Online Makale