Untitled Document

Fotoğraf ve Video Gönderimi


Video-Fotoğraf Son Gönderim Tarihi: 1 Eylül 2016, Saat 23:59’dur.

Video Kütüphanesi, Video ve Fotoğraf Yarışması Özeti Gönderme Kuralları

Kongremizde video ve fotoğraf ile katılma kuralları “TOD Ulusal Kongre Organizasyon Yönergesi “ Madde 7.6 ve 7.7’ ye göre belirlenmiştir.

7.6- Video sunumları

En çok 5 dakika uzunlukta hazırlanır. Bu süreyi geçen videolar programa alınmaz.

Video özetleri kongre sitesinde yer alan video-fotograf özet bildirim formları doldurularak, en geç 1 Eylül 2016’e kadar gönderilir. Videoların yarışma ya da kütüphane için gönderildiği belirtilmelidir.

Bu özetler bildiri kongre kitapçığında yer alır. Video görüntüleri disk içinde 1 Eylül 2016 tarihine dek kongre sekreterliğine ulaştırılmalıdır.

Video şöleni: Videoların sergi alanında düzenlenecek bir alanda, sahibi tarafından sunulabilmesi ve tartışılması için düzenlenebilecek bir etkinliktir. Yarışma için gönderilen videolardan her sunumcudan ikiden fazla olmamak üzere uygun sayıda video, UKOK tarafından seçilir.

7.7- Fotoğraf Sunumları

Fotoğraf özetleri kongre web sitesi'nde yer alan video-fotoğraf özet bildirim formları doldurularak, en geç 1 Eylül 2016 tarihine dek gönderilir.
Fotoğraflar kongrenin açılış günü en geç saat 10.00 da kongre sekreterliği'ne teslim edilir ve aynı gün öğleden sonra gösterime girer.

Copyright @ 2016 TOD 2016 Kongresi. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale