Genel Bilgiler


Kongre Tarihi
9 – 13 Kasım 2016

Kongre Merkezi
Maxx Royal Otel & Kongre Merkezi
http://www.maxxroyal.com/

Kongre Kayıt

Kayıt masası, 9 – 13 Kasım 2016tarihleri arasında, 08.00 – 20.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alanayrılacaktır.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı davetlilerin oturumlarında simultane çeviri olacaktır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 13 Kasım2016 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
Türk Oftalmoloji Derneği 50. Ulusal Kongresi, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar.

Transferler

Transfer talepleriniz ile ilgili Global Turizm ile irtibata geçmenizi rica ederiz
Copyright @ 2016 TOD 2016 Kongresi. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale