Genel Bilgiler

Kongre Yeri
Maxx Royal Belek İskele Mevkii, 07500 Belek / Antalya,

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe olup, İngilizce oturumlar UKOK tarafından gerekli görülen salonlarda eş zamanlı olarak Türkçe' ye çevrilecektir. Bilimsel program 13 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Kongre yaka kartlarının tüm oturumlarda, sosyal etkinliklerde ve ticari sergi alanlarında taşınması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer belgelerle birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabilecekler ve ilgili birime geçebileceklerdir.

Kongremizde yaka kartları barkodlu kartlar olarak kullanılacaktır. Kongre çerçevesindeki etkinliklerin tümü bu kartların hafızasına işlenecektir. Bu nedenle yaka kartı olmadan kongre merkezi içinde dolaşılması mümkün olmayacaktır. Barkodlu kartlar ile, üyelerin faydalanacakları hizmetler kesin olarak belirlendiğinden; yaka kartları sadece bir kimlik bilgisi değil aynı zamanda, kongre etkinliklerinden hakları çerçevesinde yararlanmak için bir şifre kartı olduğunu tekrar vurgulamak isteriz.

Kredilendirme
Kongre, Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Ulaşım
Kongre Transferleri Havalimanından Maxx Royal Kongre Merkezi’ne araç ile ulaşım yaklaşık 40 dakika sürmekte olup, “tarifeli” ücretsiz transfer saatleri kongre web sitesinden duyurulacaktır.

Havaş İle Ulaşım
Antalya Havalimanı'nda Antalya şehir içi Havaş servisleri bulunmakta olup, Havaş servis saatleri ve ücretlendirme bilgisi Havaş web sitesinden takip edilebilmektedir.
http://www.havas.net/otobus-ve-otopark/antalya/

Antalya Otogardan Ulaşım

TOD 52. Ulusal Kongresi esnasında otogardan ücretsiz tarifeli kongre ulaşımı sağlanmayacaktır. Özel transfer taleplerinizi todnet@globalturizm.com.tr adresine yazılı olarak göndermeniz gerekmektedir.