Davet

 

Değerli Meslektaşlarımız,

25-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubesi’nin düzenleyeceği 33. Yaz Sempozyumu'na davetlisiniz. Sanal ortamda yapılacak olan, zengin bilimsel içerikli programa katılım sağlamanız bizleri onurlandıracaktır.

Sempozyumun ana konusu: "Retina Vasküler Hastalıkları"

Retina vasküler hastalıkları oftalmolojinin en temel konularından biri olup bu hastalıkların bir kısmının görülme sıklığı gittikçe artmaktadır. Sempozyumda retina vasküler hastalıklarının güncel yaklaşımları paneller, konferanslar ve olgu sunumları ile konusunda uzman meslektaşlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Ayrıca pek çok meslektaşımızın bilimsel çalışmalarını sunduğu sözlü bildiri oturumları da programda sunulacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, sempozyuma sponsor olarak destek veren firmalara, organizasyondaki özverili çalışmalarından dolayı D Event firma ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Saygılarımla

Doç. Dr. Muhammed BATUR
TOD Diyarbakır Şubesi Başkanı
TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Adına