Untitled Document
Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi
26- 28 Mayıs 2017 

Sempozyum Merkezi 
Wyndham Grand İstanbul Levent Otel & Kongre Merkezi
www.wyndhamgrandlevent.com

Kongre Kayıt

Kayıt masası, 26 – 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında, 08:00 – 20:00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur. 

Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 28 Mayıs 2017 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
Türk Oftalmoloji Derneği 40. Bahar Sempozyumu, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar. 

Transferler

Transfer talepleriniz ile ilgili Global Turizm ile irtibata geçmenizi rica ederiz.