Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi’nin 40. Bahar Sempozyumu bu yıl 26-28 Mayıs 2017 tarihleri arasında, aramızdan kısa süre önce ayrılan Prof. Dr. Kubilay Çetinkaya anısına Wyndham Grand Otel, Levent-İstanbul’da düzenlenecektir.

Bu yıl ki 40. Bahar Sempozyumu’nun konusu “Pediatrik Oftalmoloji” dir. Bu konudaki güncel yaklaşımlar paneller ve konferanslar aracılığı ile bilimsel, klinik uygulamalara yönelik biçimde uzman meslektaşlarımız tarafından sunulacaktır.  Hedefimiz, sempozyumun bilimsel düzeyini tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı biçimde en üst seviyelere çıkartmaktır.

Sempozyumun birinci günü sabah yapılacak olan,  Uvea Behçet ve Vitreoretinal Cerrahi birimlerinin panelleri sempozyumumuza zenginlik katacaktır.

Sempozyumun düzenlenebilmesi ve bilimsel programının en mükemmel hale getirilmesi için üstün gayret ve özveriyle çalışan TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu’ndaki çok değerli çalışma arkadaşlarıma, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan tüm meslektaşlarıma, sempozyumun en uygun koşullarda sizlere sunulmasına olanak sağlayan sponsor firmalara, organizasyonundaki çalışmalarından ötürü Global Turizm Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına yürekten teşekkür ederim.

26-28 Mayıs 2017 tarihleri arasında 40. Bahar Sempozyumunda beraber olmak dileği ile saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Emrullah Taşındı
TOD İstanbul Şubesi Başkanı 
TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Adına