Untitled Document
Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi
11- 13 Mayıs 2018

Sempozyum Merkezi 
Wyndham Grand İstanbul Levent Otel & Kongre Merkezi
www.wyndhamgrandlevent.com

Kongre Kayıt
Kayıt masası, 11 - 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında, 08:00 – 20:00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur. 

Stand ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. 

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 13 Mayıs 2018 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
Türk Oftalmoloji Derneği 41. Bahar Sempozyumu, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar. 

Transferler
Transfer talepleriniz ile ilgili Global Turizm ile irtibata geçmenizi rica ederiz.