Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi’nin 41. Bahar Sempozyumu bu yıl 11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında, aramızdan kısa süre önce ayrılan Prof. Dr. Oğuz Gülecek anısına Wyndham Grand Otel, Levent-İstanbul’da düzenlenecektir.

Bu yıl ki 41. Bahar Sempozyumu’nun konusu “Geriatrik Oftalmoloji” dir. Bu konudaki güncel yaklaşımlar paneller ve konferanslar aracılığı ile bilimsel, klinik uygulamalara yönelik biçimde uzman meslektaşlarımız tarafından sunulacaktır.  Hedefimiz, sempozyumun bilimsel düzeyini tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı biçimde en üst seviyelere çıkartmaktır.

Sempozyumun düzenlenebilmesi ve bilimsel programının en mükemmel hale getirilmesi için üstün gayret ve özveriyle çalışan TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu’ndaki çok değerli çalışma arkadaşlarıma, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan tüm meslektaşlarıma, sempozyumun en uygun koşullarda sizlere sunulmasına olanak sağlayan sponsor firmalara, organizasyonundaki çalışmalarından ötürü Global Turizm Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına yürekten teşekkür ederim.

11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında 41. Bahar Sempozyumunda beraber olmak dileği ile saygılarımı sunarım.


Prof. Dr. Emrullah Taşındı
TOD İstanbul Şubesi Başkanı
TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Adına